Czwartek, 7 grudnia 2023

Realia rozwiązywania problemu zaległości podatkowych

19 lutego 2023

Uchwały podatkowe nie są dla każdego księgowego, ale mogą być lukratywne, jeśli znasz właściwy sposób postępowania z nimi.

Dla każdego profesjonalisty podatkowego, prędzej czy później ich klienci muszą rozwiązać zaległe zobowiązania podatkowe. To nieuchronnie prowadzi do wielu godzin zajmowania się IRS, przechodzenia przez odpowiednie procesy i oczywiście emocjonalnych aspektów klientów, którzy zalegają z podatkami, zwykle z powodu unikania.

Według Erica L. Greena, praca przy rozwiązywaniu problemów podatkowych nie jest lekka, ale może być satysfakcjonująca i uważa, że więcej księgowych robiłoby to, gdyby zostali nauczeni jak to robić.

Podczas AccountingWEB Live Summit, adwokat podatkowy Eric L. Green oraz Darren Guillot, Zastępca Komisarza IRS ds. SBSE Collection & Operations Support szczegółowo przedstawili procesy i procedury, przez które mogą przejść księgowi, aby prawidłowo przeprowadzić postępowanie podatkowe dla swoich klientów.

Zarejestruj się za darmo, aby kontynuować czytanieTo

jest w 100% darmowe i zapewnia nieograniczony dostęp do najnowszych wiadomości księgowych, porad i spostrzeżeń każdego dnia. Oprócz dostępu do tego ekskluzywnego artykułu, możesz:


Content lock down, tick iconView

all AccountingWEB content


Content lock down, tick iconComment on

articlesAccess

content

nowRegisterAlready

have an account? Zaloguj się tutaj