Czwartek, 7 grudnia 2023

ADP rozszerza możliwości połączeń z księgowymi

22 października 2021

ADP dodało solidne narzędzia analityczne do swojej platformy Accountant Connect, aby pomóc księgowym i doradcom w dostarczaniu ich klientom kluczowych informacji o pracownikach przy wykorzystaniu danych płacowych dostępnych w ADP DataCloud.

Celem opartego na chmurze, przyjaznego dla urządzeń mobilnych portalu Accountant Connect jest zapewnienie szybkiego, bezpiecznego dostępu do danych płacowych autoryzowanych klientów biznesowych ADP. Zaprojektowany przez księgowych dla księgowych, Accountant Connect jest bezpłatny i stale aktualizowany w oparciu o opinie użytkowników, aby pomóc księgowym zaoszczędzić czas i dodać wartość do pracy z klientami.

Pulpity nawigacyjne ADP Client Insights wyświetlają klientów według produktów płacowych, nowo dodanych jurysdykcji, trendów pracowniczych i innych używanych produktów ADP, takich jak czas pracy, plany emerytalne i HR. Księgowi mogą przeglądać autoryzowane dane swoich klientów według platformy płacowej, funkcji HR oraz czasu pracy.

Teraz użytkownicy mogą zobaczyć wszystkie świadczenia swoich klientów wraz z benchmarkami wynagrodzeń, co jest szczególnie ważne dla małych firm, które starają się przyciągnąć i zatrzymać talenty. Z kolei Benchmarking Wynagrodzeń i Wgląd w branżę dają użytkownikom najbardziej aktualne dane dotyczące wynagrodzeń i metryki branżowe oparte na 30 milionach rekordów płacowych ADP.

Nowe funkcje Accountant Connect obejmują:

  • Kalkulator pozwalający oszacować, czy klienci są kandydatami do ulgi podatkowej na badania i rozwój
  • Raporty dotyczące umorzenia pożyczek PPP i innych przepisów związanych z COVID-19
  • Raporty branżowe IBISWorld, które zostały zaktualizowane w ciągu ostatniego roku
  • Dodatkowe zasoby w Bibliotece Zasobów i Wolters Kluwer CCH Resource Library powered by IntelliConnect, aby być na bieżąco z najnowszymi zmianami legislacyjnymi.

Ponadto, ADP dodało czterech nowych, wyłącznych partnerów, aby pomóc księgowym uzyskać najlepsze ceny na najlepsze aplikacje i usługi w branży. Użytkownicy Accountant Connect otrzymają 25-procentową zniżkę na oprogramowanie BizEquity, Botkeeper i Jirav oraz 40-procentową zniżkę na członkostwo w Rootworks Payroll, głównej organizacji doskonalenia firm.

Warunki wszystkich zniżek są dostępne na platformie Accountant Connect.