Czwartek, 7 grudnia 2023

Czy istnieje właściwy moment na przekazanie darowizny w celach podatkowych?

14 stycznia 2023

Pytanie. Julian, pozdrowienia od "Patryka". To raczej nie jest moje chrześcijańskie imię, a nazwisko równie szybko bym pominął.

Jak to możliwe? Ponieważ, podobnie jak wielu innych utytułowanych autorów, jestem bombardowany chrapliwymi mailami od ludzi, którzy chcą powiedzieć, dlaczego nie lubią pisarzy.

Julian, to co następuje to ujawnienie, które mam nadzieję nie wywoła nieprzyjemnych maili od urażonych osób, które zazdroszczą pisarzom i które powinny znacznie zwiększyć swoje spożycie soku śliwkowego.

Wraz z wieloma innymi autorami mieszkam w Sellwood, dzielnicy Portland w stanie Oregon. Sellwood to miejsce, gdzie napisałem kilka bestsellerów. Wszystkie one sięgają głęboko w chwasty po główne bitwy lądowe, morskie i powietrzne II wojny światowej oraz godne uwagi wydarzenia z wczesnych lat zimnej wojny.

Julian, jeśli mógłbym zastąpić ten e-mail Zoomem, nie zobaczyłbyś zmiany w moim rozmiarze nosa, gdy będę kanałem mojego wewnętrznego Garrisona Keillora* i, aby podnieść jedną z jego linii, powiedzieć ci więcej, niż kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o moich obszernych dokumentach osobistych.

Zarejestruj się za darmo, aby kontynuować czytanieTo

jest w 100% bezpłatne i zapewnia nieograniczony dostęp do najnowszych wiadomości księgowych, porad i wglądu każdego dnia. Oprócz dostępu do tego ekskluzywnego artykułu, możesz:


Content lock down, tick iconView

all AccountingWEB content


Content lock down, tick iconComment on

articlesAccess

content

nowRegisterAlready

have an account? Zaloguj się tutaj