Czwartek, 7 grudnia 2023

Wolters Kluwer wprowadza CCH Axcess Marketplace

26 stycznia 2022

Wolters Kluwer Tax & Accounting uruchomił CCH Axcess™ Marketplace, aby pomóc firmom w znalezieniu rozwiązań, które integrują się z ich danymi CCH Axcess™.

Nowy portal dla deweloperów jest również dostępny dla twórców aplikacji i integratorów technologii, dzięki czemu mogą oni przyspieszyć wykorzystanie otwartych interfejsów API CCH Axcess™, które są już dla nich dostępne za pośrednictwem otwartej platformy integracyjnej.

Firmy korzystające już z rozwiązań CCH Axcess™ uzyskują dostęp do specjalnej strony internetowej, na której mogą znaleźć integracje stron trzecich, które wykorzystują dane i usługi w ich własnych bazach danych klientów oraz rozwiązaniach CCH Axcess™, dzięki czemu mogą zwiększyć wartość swojej inwestycji technologicznej. Dzięki wykorzystaniu tego Marketplace będą mogli korzystać z zaawansowanych integracji, niezależnie od tego, czy sami je tworzą, czy też wdrażają rozwiązania firm trzecich od partnera technologicznego Wolters Kluwer.

Nowy portal dla programistów został zaprojektowany tak, aby ułatwić programistom i integratorom wyszukiwanie, pozyskiwanie i wykorzystywanie interfejsów API CCH Axcess™ do tworzenia automatyzacji i integracji technologicznych, które pomogą firmom podatkowym i księgowym zapewnić wyższy poziom usług dla swoich klientów.

Ponieważ dane klientów są przechowywane we wspólnej bazie danych klientów CCH Axcess™, interfejsy API mogą wypełniać i wykorzystywać te dane do automatyzacji przepływów pracy. Portal został opracowany w taki sposób, aby był łatwy w nawigacji, z kodem API gotowym do użycia i stale utrzymywanym, oferując zewnętrznym programistom różne opcje cenowe i interfejsy API dostosowane do potrzeb nawet największych firm.

Program partnerski oferuje zewnętrznym programistom i integratorom technologii trzy poziomy dostępu do interfejsów API CCH Axcess™ z poziomami usług i wsparcia dostosowanymi do ich specyficznych potrzeb. Poziom podstawowy Licensed Consultant jest skierowany do integratorów, którzy chcą wypróbować dane API w celach testowych lub konsultantów, którzy potrzebują dostępu do CCH Axcess™ w celu stworzenia niestandardowych integracji.

Poziom Licensed Integrator Partner zapewnia integratorom technologii prawo do licencjonowania i odsprzedaży produktów opartych na danych API oraz wsparcie marketingowe i szkoleniowe ze strony Wolters Kluwer. Poziom Software Partner oferuje integratorom jeszcze wyższy poziom wsparcia API i technologii.

Twórcy oprogramowania i integratorzy technologii, którzy chcą dowiedzieć się więcej o uczestnictwie w CCH Axcess™ Marketplace, mogą znaleźć dodatkowe informacje o programie i sposobie przystąpienia tutaj.