Czwartek, 7 grudnia 2023

Editor's Corner: Dlaczego świadomość podatku od sprzedaży ma znaczenie

25 marca 2023

Jako CPA lub profesjonalista w dziedzinie podatków, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak skomplikowany jest amerykański kodeks podatkowy, a biorąc pod uwagę 15 000 stanowych i lokalnych jurysdykcji podatkowych dotyczących sprzedaży, nie jest to wcale łatwiejsze dla Twoich klientów z sektora małych przedsiębiorstw.

Tak więc, biorąc pod uwagę niezliczoną ilość spraw, z którymi muszą się rozliczać klienci detaliczni, w połączeniu z rosnącą liczbą klientów, którzy prowadzą jakiś aspekt swojej działalności w innych krajach (kupują, sprzedają lub prowadzą obie te działalności), uznaliśmy, że nadszedł najwyższy czas, aby skupić się na naszym kanale podatku od sprzedaży.

W związku z tym nawiązaliśmy współpracę z Avalarą, dostawcą usług w zakresie podatku od sprzedaży i użytkowania oraz zgodności z przepisami, w celu dostarczenia najbardziej przydatnych i wnikliwych treści nie tylko na temat podatku od sprzedaży, ale również w celu poprawy jakości własnej praktyki w miarę rozwoju.

Rozpoczęliśmy naszą współpracę we wrześniu i z niecierpliwością czekamy na dalsze wartościowe treści od ekspertów z branży oraz innych specjalistów z dziedziny podatków i księgowości. Jak zawsze, jesteśmy społecznością dla Was i Wasze opinie oraz udział w rozmowach, które tu rozpoczynamy, są zawsze mile widziane i doceniane.