Środa, 29 listopada 2023

Rozwiązanie dla małych firm od Wolters Kluwer Tax & Accounting

16 stycznia 2023

Rozwiązanie to, stworzone specjalnie dla firm zatrudniających do czterech specjalistów ds. podatków i księgowości, łączy w sobie oparte na chmurze możliwości przygotowywania podatków w CCH Axcess Tax z bezpiecznym portalem CCH Axcess.

Wbudowana diagnostyka z alertami powiadamia użytkowników o niekompletnych deklaracjach lub zadaniach, podkreśla zmiany wymagające przeglądu i identyfikuje konflikty, które należy rozwiązać. Przyjazny dla użytkownika interfejs i dostosowywane szablony korespondencji z klientami można zapisywać i ponownie wykorzystywać, aby uprościć proces wdrażania.

Funkcje współpracy pomagają zwiększyć wydajność i zadowolenie klientów. Zintegrowany pulpit nawigacyjny eliminuje czas oczekiwania poprzez natychmiastowe powiadamianie personelu o konieczności zwrócenia uwagi na zwrot.

Dane są chronione i przechowywane w centrum danych wyposażonym w sprzętowe i internetowe zapory sieciowe, bezpieczną architekturę sieci i ochronę przed włamaniami. Zaawansowane techniki szyfrowania danych są wykorzystywane do zabezpieczania plików klientów przesyłanych do CCH Axcess Portal.