Czwartek, 7 grudnia 2023

Odkrywanie "tajemnicy" ściągania należności przez IRS

25 stycznia 2023

IRS Collections to enigma i inny rodzaj zwierzęcia niż reszta IRS. Istnieją twarde i szybkie terminy, które muszą być spełnione lub podatnik może stracić swoje prawa.

Co zwykle dzieje się jest to, że nabyć klienta kolekcji, gdy te terminy minęły. Aby chronić interesy IRS, zazwyczaj składają oni zastaw podatkowy przeciwko podatnikowi i właśnie wtedy kontaktują się z Tobą.

Podział procesu windykacji

W zależności od sytuacji, IRS może podjąć szereg działań windykacyjnych. Istnieją jednak sposoby na powstrzymanie tych działań. Działania, które mogą podjąć jest garnishing płac, garnishing należności, levying rachunki bankowe, umieszczenie zastawu na domu i w niektórych stanach mogą nawet zająć dom.

Istnieje jednak wiele sposobów na powstrzymanie tych działań. Większość zbiórek jest obsługiwana przez Automated Collections System lub ACS, automatyczny system, który działa w 30-dniowych przyrostach.

Zarejestruj się za darmo, aby kontynuować czytanieTo

jest w 100% darmowe i zapewnia nieograniczony dostęp do najnowszych wiadomości księgowych, porad i wglądu każdego dnia. Oprócz dostępu do tego ekskluzywnego artykułu, możesz:


Content lock down, tick iconView

all AccountingWEB content


Content lock down, tick iconComment on

articlesAccess

content

nowRegisterAlready

have an account? Zaloguj się tutaj